Firma Katalog Kontakt

KONTAKT

FIRMA

MEVACO jest wiodącym na runku europejskim producentem blach perforowanych, siatek cięto-ciągnionych, siatek plecionych i siatek zgrzewanych, oferującym najszerszy asortyment. 135 pracowników firmy w 15 oddziałach w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Włoszech, na Węgrzech i w Polsce, Wielka Brytania a także partnerzy w Skandynawii, Rumunii, Czechach, Słowenii i krajach nadbałtyckich dostarczają produkty MEVACO do ponad 20 000 Klientów na terenie całej Europy. Stale poszerzany asortyment zawiera produkty standardowe, jak również artykuły wykonane na specjalne życzenie Klienta.

ZAMÓWIENIA JUŻ OD 1 SZTUKI

Z nami mozesz zrealizować nawet bardzo małe projekty, ponieważ przyjmujemy zamówienia juz od 1 sztuki. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

NIEZAWODNY TRANSPORT

Nasze produkty są starannie pakowane i terminowo wysyłane.

PRÓBKI PRODUKTÓW

W celu lepszego poznania naszych artykułów zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek. Dostepne próbki zaznaczone sa w Katalogu na stronach z produktami.

PRODUKTY NA ZAMÓWIENIE

Zarówno blachy perforowane, jak i wszelkiego rodzaju siatki możemy wykonać na specjalne zamówienie. Zamówienie zrealizujemy ciągu maksymalnie 4 dni.

SZYBKA DOSTAWA

Robimy wszystko, żeby nasz Klient byl zadowolony: artykuły magazynowe wysyłamy w ciągu maksymalnie 24 godzin, zaś produkty wykonane na zamówienie w ciagu maksymalnie 4 dni.

INTUICYJNY SKLEP INTERNETOWY

W internecie możesz uzyskać informacje o naszym pełnym asortymencie, jego dostępności i aktualnych cenach oraz złożyć zamówienie przez 24 godziny na dobę.

ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT

Nasze informacje sa wiążace: od razu podajemy calkowitą cenę końcową. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat (za transport czy opakowanie).

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.