Firma Katalog Kontakt

KONTAKT

FIRMA

MEVACO jest wiodącym na runku europejskim producentem blach perforowanych, siatek cięto-ciągnionych, siatek plecionych i siatek zgrzewanych, oferującym najszerszy asortyment. 135 pracowników firmy w 15 oddziałach w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Włoszech, na Węgrzech i w Polsce, Wielka Brytania a także partnerzy w Skandynawii, Rumunii, Czechach, Słowenii i krajach nadbałtyckich dostarczają produkty MEVACO do ponad 20 000 Klientów na terenie całej Europy. Stale poszerzany asortyment zawiera produkty standardowe, jak również artykuły wykonane na specjalne życzenie Klienta.

Z MEVACO Twoje działania są PO PROSTU SKUTECZNE

Dzięki naszym produktom i usługom ułatwiamy Ci codzienną pracę. Możesz skoncentrować się wyłącznie na swoich Klientach, projektach i zadaniach. My zajmujemy się pozostałymi sprawami, a Ty codziennie odnosisz korzyści z „prostej” współpracy z nami.

 • Po prostu zawsze

  Nasz sklep internetowy jest stale otwarty i zawsze oferuje natychmiastowe informacje o cenach końcowych. Bez względu na to, kiedy postanowisz przejrzeć naszą ofertę i skonfigurować parametry wybranych produktów - nasz sklep internetowy jest zawsze do Twojej dyspozycji.

 • Po prostu różnorodność

  Warianty naszych produktów są tak wszechstronne i zróżnicowane jak Ty i Twoi klienci. Jednak niezależnie od ich różnorodności wyszukiwarka i filtry dostępne w naszym sklepie internetowym gwarantują szybkie znalezienie właściwego produktu.

 • Po prostu indywidualne rozwiązania

  Z MEVACO spełnisz nawet ekstrawaganckie życzenia Klientów. Za pomocą naszych narzędzi online wszystkie produkty MEVACO można szybko i łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, preferencji i upodobań każdego klienta. Od prostego docięcia na wymiar po niestandardowe perforacje, oczka i kształty.

 • Po prostu dokładność

  W MEVACO znajdziesz dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz. Dokładnie w taki sposób, jaki Ci odpowiada i dokładnie w ilości, która jest Ci potrzebna. Wszystkie produkty są dostępne już od 1 sztuki, zarówno w sklepie internetowym, jak i przez telefon.

 • Po prostu dostępność

  Dzięki sprawnemu przebiegowi naszych procesów produkcji możesz zaoferować swoim klientom wszystkie indywidualne warianty bez długiego czasu oczekiwania. Nie musisz dysponować własnym magazynem, ale nadal możesz szybko realizować zamówienia, ponieważ produkujemy indywidualnie skonfigurowane produkty w ciągu maksymalnie 4 dni.

 • Po prostu wiążąca oferta

  Możesz polegać na naszych cenach i terminach dostaw - zarówno w sklepie internetowym, jak i przez telefon. Składasz zamówienie i od tej pory wszystko przebiega automatycznie. Nie musisz się o nic dopytywać, wszystko jest doprecyzowane. To nasza gwarancja.

 • Po prostu rzetelne podejście

  W MEVACO ludzie pracują dla ludzi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze produktu lub podczas korzystania ze sklepu internetowego, jesteśmy telefonicznie do Twojej dyspozycji.

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

 • Bądź na bieżąco
 • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
 • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.