Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

FIRMA

MEVACO jest wiodącym na runku europejskim producentem blach perforowanych, siatek cięto-ciągnionych, siatek plecionych i siatek zgrzewanych, oferującym najszerszy asortyment. 135 pracowników firmy w 10 oddziałach w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Włoszech, na Węgrzech i w Polsce a także partnerzy w Skandynawii, Rumunii, Czechach, Słowenii i krajach nadbałtyckich dostarczają produkty MEVACO do ponad 20 000 Klientów na terenie całej Europy. Stale poszerzany asortyment zawiera produkty standardowe, jak również artykuły wykonane na specjalne życzenie Klienta.

Z MEVACO Twoje działania są PO PROSTU SKUTECZNE. Wszystko jest możliwe - dzięki MEVACO.

Dzięki naszym produktom i usługom ułatwiamy Ci codzienną pracę. Możesz skoncentrować się wyłącznie na swoich Klientach, projektach i zadaniach. My zajmujemy się pozostałymi sprawami, a Ty codziennie odnosisz korzyści z „prostej” współpracy z nami.

 • Po prostu zawsze

  Nasz sklep internetowy jest stale otwarty i zawsze oferuje natychmiastowe informacje o cenach końcowych. Bez względu na to, kiedy postanowisz przejrzeć naszą ofertę i skonfigurować parametry wybranych produktów.

 • Po prostu różnorodność

  Warianty naszych produktów są tak wszechstronne i zróżnicowane jak Ty i Twoi klienci. Jednak niezależnie od ich różnorodności wyszukiwarka i filtry dostępne online gwarantują szybkie znalezienie właściwego produktu.

 • Po prostu indywidualne rozwiązania

  Z MEVACO spełnisz nawet ekstrawaganckie życzenia Klientów. Za pomocą naszych narzędzi online wszystkie produkty MEVACO można szybko i łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, preferencji i upodobań każdego klienta. Od prostego docięcia na wymiar po niestandardowe perforacje, oczka i kształty.

 • Po prostu dokładność

  W MEVACO znajdziesz dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz. Dokładnie w taki sposób, jaki Ci odpowiada i dokładnie w ilości, która jest Ci potrzebna. Wszystkie produkty są dostępne już od 1 sztuki, zarówno w sklepie internetowym, jak i przez telefon.

 • Po prostu dostępność

  Dzięki sprawnemu przebiegowi naszych procesów produkcji możesz zaoferować swoim klientom wszystkie indywidualne warianty bez długiego czasu oczekiwania. Nie musisz dysponować własnym magazynem, ale nadal możesz szybko realizować zamówienia, ponieważ produkujemy indywidualnie skonfigurowane produkty w ciągu maksymalnie 4 dni.

 • Po prostu wiążąca oferta

  Możesz polegać na naszych cenach i terminach dostaw - zarówno w sklepie internetowym, jak i przez telefon. Składasz zamówienie i od tej pory wszystko przebiega automatycznie. Nie musisz się o nic dopytywać, wszystko jest doprecyzowane. To nasza gwarancja.

 • Po prostu rzetelne podejście

  W MEVACO ludzie pracują dla ludzi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze produktu lub podczas korzystania ze sklepu internetowego, jesteśmy telefonicznie do Twojej dyspozycji.

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

 • Bądź na bieżąco
 • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
 • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.