Izolacja dźwiękowa, która przyciąga wzrok

Okładzina z aluminiowej blachy perforowanej

Wszyscy chcą mieć izolację dźwiękową. Ale nikt nie zamierza akceptować brzydkich ekranów akustycznych w pobliżu własnego domu. Rozwiązanie: okładzina z blachy perforowanej. W połączeniu z innymi materiałami staje się prawdziwą atrakcją architektoniczną. Zapewnia komfort dla uszu i oczu. Nawet jeżeli po drugiej stronie mieści się spalarnia odpadów.

Kto nie chce słyszeć, może patrzeć.

Ekrany akustyczne muszą spełniać dwie funkcje: chronić przed hałasem i ładnie wyglądać. Z tego względu Gerd Hödl wykorzystał do renowacji Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów (ZTPO) we Frankfurcie blachę perforowaną. Na długości ponad pół kilometra rozciąga się stabilna ściana, która dzięki okładzinie z blachy perforowanej sprawia wrażenie filigranowej. A w połączeniu ze stalą czarną, betonem, szkłem i zaślepkami ze stali nierdzewnej oferuje okolicznym mieszkańcom widok przyjemny dla oka. Zgodnie z zasadą: jeśli już niczego nie słychać, powinno się chociaż coś zobaczyć...

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.