Firma Katalog Kontakt
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Wiatrołap ze stali nierdzewnej, który przykuwa wzrok

Wielofunkcyjna blacha perforowana

Czy wiatrołap ganek może być funkcjonalny lub ładny? Taki tok rozumowania jest całkowicie błędny: blacha perforowana ze stali nierdzewnej pozwala osiągnąć oba efekty. Nie tylko chroni przed wiatrem, ale także przed szpecącymi bohomazami. Właściciel samodzielnie decyduje, jakie hasło zostanie umieszczone na powierzchni blachy. Trudno o lepszą formę reklamy.

Odporność w pięknym stylu

Wielofunkcyjny – to chętnie używany slogan, rzadko znajdujący odzwierciedlenie w praktyce. Jednak w Szkole jazdy w Münster udało się to osiągnąć. Architekt Thomas Ladehoff stworzył nowoczesny ganek z perforowanej stali nierdzewnej, która chroni on nie tylko przed silnym wiatrem, ale jest również bardziej odporna na graffiti i wandalizm niż szkło. Poza tym nie zaciemnia zbytnio wejścia i idealnie sprawdza się jako powierzchnia reklamowa. Jak piękne może być to, co jest pożyteczne – jeśli wykonane jest z blachy perforowanej MEVACO.

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.