Wiatrołap ze stali nierdzewnej, który przykuwa wzrok

Wielofunkcyjna blacha perforowana

Czy wiatrołap ganek może być funkcjonalny lub ładny? Taki tok rozumowania jest całkowicie błędny: blacha perforowana ze stali nierdzewnej pozwala osiągnąć oba efekty. Nie tylko chroni przed wiatrem, ale także przed szpecącymi bohomazami. Właściciel samodzielnie decyduje, jakie hasło zostanie umieszczone na powierzchni blachy. Trudno o lepszą formę reklamy.

Odporność w pięknym stylu

Wielofunkcyjny – to chętnie używany slogan, rzadko znajdujący odzwierciedlenie w praktyce. Jednak w Szkole jazdy w Münster udało się to osiągnąć. Architekt Thomas Ladehoff stworzył nowoczesny ganek z perforowanej stali nierdzewnej, która chroni on nie tylko przed silnym wiatrem, ale jest również bardziej odporna na graffiti i wandalizm niż szkło. Poza tym nie zaciemnia zbytnio wejścia i idealnie sprawdza się jako powierzchnia reklamowa. Jak piękne może być to, co jest pożyteczne – jeśli wykonane jest z blachy perforowanej MEVACO.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.