POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Balkon ze szkła? A dlaczego nie z blachy perforowanej?

Alternatywa dla balkonu ze szklaną balustradą

Dzięki oryginalnym kombinacjom materiałów można osiągnąć spektakularne efekty. Przykładem jest drewniana fasada z balustradą balkonową z blachy perforowanej. Atrakcyjne wizualnie kontrasty i świetna alternatywa dla balkonu ze szklaną balustradą. Gwarancja pięknych widoków bez wścibskich spojrzeń z zewnątrz!

Mieszkanie w zadbanym otoczeniu: dzięki zastosowaniu blachy perforowanej

Zaprojektowanie Domu Opieki w taki sposób, aby obudzić w jego mieszkańcach radość życia, nie jest łatwym zadaniem. W Raabs – dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i kolorów – udało się to osiągnąć. Architekci z biura Edelmüller und Zobl zestawili drewnianą fasadę w kolorze od czerwieni wina po purpurę z balkonami i schodami ewakuacyjnymi wykonanymi z ciemnoturkusowej blachy perforowanej. Zastosowanie kontrastowych kolorów okazało się bardzo skuteczne: jesień życia pensjonariuszy, mieszkających w otoczeniu pełnym kontrastów i mogących cieszyć się niezwykłymi widokami, jest naprawdę barwna.

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.