POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Przestrzeń, w której przyjemnie przebywać

Klatka schodowa z sześcianem i blachą perforowaną

Klatka schodowa nie jest zazwyczaj miejscem spędzania czasu. Być może teraz nastąpi przełom. Za sprawą sześcianu z blachy perforowanej, który jest podświetlany od wewnątrz. Dzięki temu klatka schodowa stała się atrakcją architektoniczną. Wchodzenie po schodach nigdy nie było przyjemniejsze.

Delikatne podświetlenie na klatce schodowej

W Hirzel, rodzinnej miejscowości Johanny Spyri, autorki książek o Heidi, balustrada na klatce schodowej zapewnia kreatywną iluminację. Zainspirowani przez architekturę tradycyjnych domów wiejskich architekci Rolf Gmür i Eugen Antón, wybudowali dziesięć nowoczesnych domów wielorodzinnych, zarówno pod względem formy, jak i zastosowanych materiałów. Prawdziwy podziw budzą przede wszystkim schody, które nie zakręcają, jak w większości przypadków, wokół próżni, lecz oplatają delikatnie podświetlony od środka sześcian z blachy perforowanej. To na pewno wywarłoby ogromne wrażenie również na Heidi.

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.