POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Oryginalne akcenty – z aluminiową balustradą balkonową w roli głównej

Półprzejrzyste balkony z aluminium

Balustrada balkonowa z aluminium nadaje balkonowi wyjątkowy charakter, który przykuwa wzrok: czśćciowo transparentna blacha perforowana przepuszcza światło, jednak skutecznie chroni przed naruszaniem prywatności. Poza tym wykonana z niej balustrada balkonowa jest bardzo wytrzymała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dlatego balkony uwielbiają blachę perforowaną!

Szwajcarskie osiedla mieszkaniowe: siła przyciągania blachy perforowanej

Kierownik projektu Alex Tschuppert pragnął, aby osiedle mieszkaniowe w szwajcarskiej miejscowości Menziken wyróżniało się czymś szczególnym. Na balustrady balkonowe szukał metalu o zdecydowanej półprzejrzystości, który będzie przepuszczał światło, a jednocześnie chronił prywatność mieszkańców. Poza tym musiał być bardzo trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych. Wiele wyzwań, któremu może sprostać tylko jeden materiał – blacha perforowana. Nic dziwnego, że na wszystkich balkonach zamontował balustradę z blachy perforowanej.

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.