POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Wspaniałe widoki dla VIP-ów

Balustrada balkonowa z blachy perforowanej

Preferujesz ekstrawaganckie rozwiązania? W takim razie balustrada balkonowa z blachy perforowanej jest strzałem w dziesiątkę! Dzięki niej taras dachowy stanie się miejscem relaksu o najwyższym standardzie. W przeciwieństwie do balustrad wykonanych ze szkła, blacha perforowana oferuje doskonałą ochronę prywatności. Teraz możesz bez przeszkód oddać się podziwianiu widoków.

Budynek z nutą ekstrawagancji - balustrada balkonowa z metalu

Zaprojektowana przez architekta Josepha von Schmaedela owalna kamienica narożna Pini-Haus w Monachium przykuwa wzrok przechodniów. Ekstrawagancka fasada z blachy perforowanej służy nie tylko do zawieszania reklam tutejszych firm, lecz tworzy także prawdziwą atmosferę nowojorskiego Times-Square. Również wewnątrz budynku utrzymuje się wysoki poziom. Z tarasu dachowego rozciąga się przepiękny widok, a balustrada z blachy perforowanej chroni prywatność gości hotelowych. Przyciągać wzrok, a jednocześnie chronić przed wścibskimi spojrzeniami – takie kryteria spełnia tylko blacha perforowana.

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.