Perforacja o doskonałych właściwościach ochronnych

Fronty okien w aranżacji z aluminiowej blachy perforowanej

Niektóre tajemnice wolą pozostać ukryte. Na przykład to, że za eleganckimi oknami znajduje się garaż. Dzięki okładzinie z aluminiowej blachy perforowane jest to naprawdę możliwe. Dla specjalisty w dziedzinie konstrukcji metalowych blacha perforowana jest materiałem, który oferuje wiele możliwości. Dotyczy to zarówno nowych projektów, jak i remontów istniejących budynków.

Idealne połączenie estetycznego wyglądu i funkcjonalności

W Wormacji nie burzy się starych domów. Wręcz przeciwnie, z wielką dozą fantazji i zaangażowaniem poddaje się je renowacji i zmienia ich przeznaczenie. Tak było np. z budynkiem przy pasażu, w którym okna na wyższych piętrach całkowicie zasłonięte są blachą perforowaną. Ale kto mieszka za okiennicami, których nie można otworzyć? Po prostu nikt! Na tych piętrach znajduje się garaż. Christian Schnabel, który wykonał prace z metalu, szukał materiału łączącego estetykę z funkcjonalnością na wysokim poziomie. Takiego jak blacha perforowana, która zasłania samochody i odprowadza spaliny.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.