Tylko dla stałych gości

Wejście do budynku z blachy perforowanej

Wszyscy potrzebują odrobiny prywatności. Aluminiowa blacha perforowana zapewnia przesłonę w bardzo nowoczesnym stylu. Oparta na konstrukcji z profilu U ma niezwykle awangardowy charakter. W połączeniu z transparentną powierzchnią ze szkła tworzy oryginalne i efektowne zadaszenie. W tej sytuacji zdecydowanie można zrezygnować z tradycyjnego ogrodzenia.

Profil U wypełniony blachą perforowaną zamiast ogrodzenia

Gmina Waldaschaff w powiecie Aschaffenburg w Niemczech znana jest z nadzwyczajnej architektury. Zamiast zwykłego ogrodzenia architekt Hans Piasny zbudował konstrukcję z profili U, którą z obydwu stron wypełnił malowanymi proszkowo blachami perforowanymi. Konstrukcję dopełnia szklane zadaszenie i podwieszane kasetony z blachy perforowanej. Zdarza się, że do architekta przychodzą przypadkowi przechodnie, aby pogratulować mu udanego projektu.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.