Niezwykle efektowny projekt w modnym stylu

Showroom z siatki cięto-ciągnionej

Można podążać za trendami lub je wyznaczać. Dzięki siatce cięto-ciągnionej MEVACO. W połączeniu z innymi materiałami siatka tworzy naprawdę wyjątkowy design. Odgrywanie roli trendsettera jest wyjątkowo ważne w branży modowej. Na przykład dzięki salonowi sprzedaży, który jest jedyny w swoim rodzaju.

Modna kombinacja materiałów

Na powierzchni 320 m² w supernowoczesnej atmosferze polska firma odzieżowa Big Star prezentuje najnowsze trendy. Aby jak najlepiej wyeksponować kolekcję, architekt Seweryn Nogalski zdecydował się na siatkę cięto-ciągnioną firmy MEVACO w połączeniu z kamieniem, szkłem i drewnem. Powstałe o prostej strukturze ściany nadają się idealnie do prezentacji mody, a elementy LED podkreślają niepowtarzalną atmosferę hali. Architekt jest zafascynowany różnorodnością zastosowania produktu i już planuje użyć w kolejnych projektach.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.