Urok przeszłości w nowej odsłonie

Okiennice z blachy perforowanej

Kwadratowe kamienie w towarzystwie Creativ Line Matrix. Świetnie brzmi, a jeszcze lepiej wygląda. Okiennice z blachy perforowanej doskonale sprawdzają się jako osłony przeciwsłoneczne oraz zabezpieczenie przed włamaniem. Światła dochodzące z pomieszczeń wewnątrz budynku tworzą w ciemności niezwykłą iluminację. Doskonały pomysł, który pozwala tchnąć nowe życie w zniszczone obiekty.

Połączenie elementów historycznych z nowoczesnymi

Jürgen Mayer natychmiast dostrzegł zły stan zabytkowego budynku przy ulicy Pfaffengasse 13 w Heidelbergu – ale również jego ogromny potencjał. Aby uzyskać efektowny wygląd, architekt połączył wyjątkowe elementy historyczne z nowoczesnymi. Oryginalne kwadratowe kamienie z zamku w Heidelbergu tworzą harmonijny kontrast z okiennicami z blachy perforowanej. Jako osłony słoneczne i zabezpieczenie przed włamaniem materiał ten jest nie tylko funkcjonalny, ale również widoczne z zewnątrz światła zapewniają w nocy niepowtarzalny efekt świetlny.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.