Konieczność, która stała się główną atrakcją

Garaż podziemny z okładziną z blachy perforowanej

W budynku użyteczności publicznej garaż podziemny jest właściwie absolutną koniecznością. Zwłaszcza w śródmiejskiej dzielnicy Monachium. Z konieczności można jednak uczynić zaletę: okładzina z blachy perforowanej nie tylko zasłania mało estetyczne elementy. Jest tak efektowna, że przekształca wyłożoną powierzchnię w wyjątkowy element wzornictwa.

Prawdziwe objawienie w dziedzinie designu

Podczas uroczystości położenia kamienia węgielnego pod monachijską główną synagogę „Ohel Jakob" prezydent Niemiec Johannes Rau wyraził życzenie, aby stała się ona "miejscem dialogu". Trzy lata później to życzenie spełniło się. Ponad 15 000 ludzi podziwiało w dniu otwarcia żydowską świątynię zbudowaną w kształcie sześcianu z jasnej trawertyny. Zachwyceni byli również należącym do obiektu garażem podziemnym. Andrea Wandel zdecydowała się wyłożyć wjazd blachą perforowaną. Zasłania ona liczne przewody i nadaje garażowi estetyczny wygląd.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.