Aura konserwowanych zabytków

Połączenie drewnianej okładziny z siatką cięto-ciągnioną

Nowoczesna konserwacja zabytków stawia wysokie wymagania. Można im sprostać dzięki siatce cięto-ciągnionej MEVACO. Siatka zastosowana jako przesuwna osłona przeciwsłoneczna jest charakterystycznym elementem, który przykuwa wzrok. Efekt potęguje czerwień drewnianej okładziny. Całość idealnie komponuje się z pięknym krajobrazem.

Arnsgrün nie obawia się nowoczesnych rozwiązań

Kto tutaj przyjeżdża, rozkoszuje się rozległymi lasami, pachnącymi łąkami i nowoczesnym wyglądem konserwowanych zabytków. Również w Arnsgrün przyjęto za dewizę renowację zabytków z nadaniem im nowoczesnych akcentów. Malując szalunek na czerwony kolor, architekt Alfred Görstner idealnie wkomponował budynek w otoczenie. Jedynie okiennice przeciwsłoneczne zwracają na siebie uwagę. Siatka cięto-ciągniona wielkości okien zamocowana jest na szynach, a dzięki zastosowaniu rolek osłony można łatwo przesuwać. Odwaga, aby sięgnąć po nowoczesne rozwiązania, opłacała się – mieszkańcom powiatu Vogtland spodobał się modernizm.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.