Upał nie ma żadnych szans

Wyrafinowana osłona przeciwsłoneczna z blachy perforowanej

Słońce jest cudowne. Jednak gdy nagrzewa mieszkanie, nie jest już tak przyjemnie. Zwłaszcza latem. Efektowną osłonę przed niepożądanymi promieniami słońca zapewnia blacha perforowana z aluminium. Zastosowanie jaskrawych kolorów pozwala błyskawicznie podnieść atrakcyjność fasad.

Materiał o kreatywnym potencjale

W mieście Hamm w Westfalii stoi przybudówka, która ma coś w sobie, a może lepiej powiedzieć – na sobie. Osłona słoneczna pomalowana na kolor żółtego melona i czerwonej pomarańczy rozświetla szarą elewację. Ale przesuwne panele z blachy perforowanej nie tylko zdobią budynek, lecz są również bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych, a koszty ich konserwacji są bliskie zeru. Właściwości materiału w zupełności przekonały architekta Gunthera Lohmanna: „Blacha perforowana oferuje duży potencjał kreatywny, umożliwia tworzenie nadzwyczajnych konstrukcji oraz wyznaczanie wyraźnych linii i podziałów.“

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.