Skuteczna przesłona - ogrodzenie z metalu

Ogrodzenie ze stali czy aluminium? W każdym razie blacha perforowana!

Metalowe ogrodzenie może jednocześnie przepuszczać światło i chronić prywatność mieszkańców. Zwłaszcza, gdy jest wykonane z aluminiowej blachy perforowanej. Dzięki temu ogród wygląda efektownie również od zewnątrz. Oprócz tego ogrodzenie pełni funkcję osłony przed ciekawskimi spojrzeniami. Ekskluzywne i odporne na działanie warunków atmosferycznych rozwiązanie, które jest źródłem satysfakcji!

Niezmącona radość z przebywania w ogrodzie

Agent nieruchomości Klaus Langer nie czuł się swobodnie w swoim ogrodzie. Aby chronić prywatną sferę, zbudował niepowtarzalne ogrodzenie: perforowana blacha aluminiowa na słupkach z egzotycznego drewna teak. Ogrodzenie wygląda bardzo ekskluzywnie, a przy tym jest łatwe w utrzymaniu i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Nie tylko właściciel jest zachwycony – jego pomysł znajduje coraz więcej naśladowców.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.