Perfekcyjne dopasowanie: stal nierdzewna jako wypełnienie balustrad

Designerska perełka, która jest mocna jak skała

Chcesz nadać swojemu domowi niepowtarzalny charakter? Blacha perforowana ze stali nierdzewnej jest wprost stworzona do stosowania w wypełnieniach balustrad. Połączenie z innymi materiałami oferuje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji. Balustrady z blachy perforowanej gwarantują nieprzemijające piękno i niezwykle skuteczną ochronę prywatności.

Miedziany dom z balustradą z blachy perforowanej ze stali nierdzewnej

Przy skalnej ścianie w miejscowości Schaanwald w Liechtenstein stoi dom z miedzianą elewacją. Zimą fasada dzielnie stawia czoła ekstremalnym warunkom atmosferycznym, zaś latem pięknie mieni się w słońcu. Ale stworzone przez Waltera Istermanna cudo ma jeszcze więcej zalet. Odporna na zniszczenia balustrada balkonowa z nierdzewnej blachy perforowanej filtruje promienie słoneczne, jednocześnie chroniąc prywatność mieszkańców. Zaś profile wykończeniowe MEVACO umożliwiły szybki montaż balustrady. Taki dom zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.