POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Najwyższa jakość - brama ogrodowa ze stali nierdzewnej lub stali czarnej

Funkcjonalna estetyka w nowoczesnym stylu

Brama ogrodowa ze stali nierdzewnej lub stali czarnej robi naprawdę niesamowite wrażenie. Jest przekonującym dowodem na to, że design i funkcjonalność mogą harmonizować ze sobą. Przejrzystość od wewnątrz i ochrona prywatności z zewnątrz – to właśnie blacha perforowana. Bramy ogrodowe z metalu są nowoczesnym rozwiązaniem dla indywidualistów, którzy idą z duchem czasu.

Wspaniały efekt - brama ogrodowa z blachy perforowanej

Słoneczna esplanada w Norymberdze to sztandarowy projekt nowoczesnej architektury. G. P. Wirth zmienił zabytkową budowlę o przemysłowym charakterze w nowoczesne apartamentowce. W celu uzyskania niepowtarzalnego industrialnego uroku na balustrady balkonowe i furtki ogrodowe zastosował siatkę cięto-ciągnioną. Transparentny materiał nie tylko wyśmienicie komponuje się z budynkiem, ale zapewnia również intymność oraz przepuszcza światło i powietrze. Właśnie ten obiekt daje Norymberdze duże szanse w międzynarodowym konkursie urbanistycznym.

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.