POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Przyjemność projektowania nowej klatki schodowej

Blacha perforowana jako design z funkcją ochronną

Jaki projekt można zrealizować w klatce schodowej? Dowolny, jeżeli ma się wystarczająco bujną fantazję. Kolorowa blacha perforowana z aluminium wnosi barwny akcent do wystroju wnętrza. Oprócz tego dyskretnie zapewnia bezpieczeństwo i stabilność. Dzięki temu klatka schodowa jest atrakcyjnym miejscem, w którym każdy przebywa z prawdziwą przyjemnością.

Stabilność połączona z lekkością - blacha perforowana MEVACO

Design, bezpieczeństwo i wizytówka firmy – we włoskiej fabryce farb i lakierów Pintarelli Verniciature dokładnie wiedziano, jakie kryteria ma spełniać nowa klatka schodowa. Przyjmując za motto, iż „nie ma rzeczy niemożliwych", wykonanie zadania zlecono architektowi Rossiemu Rolandowi. Architektowi zdawało się, iż musi się zmierzyć z kwadraturą koła. Jednak dzięki MEVACO sprostał zadaniu. Kolorowa ściana łączy w sobie stabilną trwałość ze zwiewną lekkością. „Gdyby praca zawsze była tak przyjemna, jak z blachą perforowaną, wszystko byłoby znacznie prostsze“, podsumowuje zadowolony architekt.

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.