Styl życia i pasja na stoku i w biurze

Siatka cięto-ciągniona w nowoczesnej architekturze wnętrz

Wielkie kariery często zaczynają się w garażach: Steve Jobs w garażu zbudował pierwszy komputer Apple, a mistrz Europy w snowboardzie, Gerfried Schuller, w 1991 roku w garażu otworzył swój pierwszy sklep Blue Tomato. Do ówczesnych klientów, snowboardzistów i narciarzy freestyle'owych, dołączają dzisiaj surferzy, skaterzy i młodzież lubiąca modę streetstyle. W siedzibie firmy w Schladming pracuje obecnie 90 osób. Oczywiście tak popularna marka musi również posiadać nowoczesne powierzchnie biurowe. Połączenie drewna i siatki cięto-ciągnionej MEVACO tworzy miejski styl, który można odnaleźć we wszystkich sklepach Blue Tomato.

Siatka cięto-ciągniona o oczkach rombowych tworzy nowoczesny styl

Schladming w Styrii należy do najważniejszych ośrodków sportów zimowych w Alpach austriackich. W 1982 i 2013 odbyły się tutaj mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim, a w 1993 i 2017 paraolimpiada. Na stokach roi się od snowboardzistów i narciarzy freestyle'owych. Wśród nich zawsze znajduje się kilku pracowników centrali Blue Tomato. Kiedy pojawia się świeży śnieg, nikogo nie dziwi fakt, że przed południem kilka krzeseł w biurze jest pustych. Dzieje się tak mimo faktu, że z biura Blue Tomato wcale nie chce się wychodzić. Połączenie siatki cięto-ciągnionej MEVACO i drewna tworzy orzeźwiająco nowoczesne środowisko pracy.

Włóknina zamontowana za siatką cięto-ciągnioną dba o dobrą akustykę

Istotną kwestią dla decydentów było obniżenie poziomu hałasu, co udało się osiągnąć dzięki włókninie izolacyjnej zamontowanej za siatką cięto-ciągnioną. Na 300 metrach kwadratowych użyto siatki cięto-ciągnionej MEVACO o oczkach rombowych, o wymiarach 115x48x18. Do montażu użyto kątowników z niepowlekanej stali i profili U. Umieszczona za siatką czarna włóknina na drewnianych paletach nadała wnętrzu industrialny charakter, zapewniając jednocześnie akustyczne wytłumienie. Było to szczególnie ważne w centrali w Schladming, dlatego wybrano siatkę cięto-ciągnioną MEVACO.

Stalowa siatka cięto-ciągniona o oczkach rombowych, powlekana bezbarwnym lakierem

Styl siatki cięto-ciągnionej o oczkach rombowych 115x48x18 z mostkiem o grubości 1,0 mm odzwierciedla wartości marki Blue Tomato: wysoką jakość, prostotę i autentyczność. Blue Tomato inspiruje swoich klientów do poszerzania własnych granic i zabawy w niekonwencjonalny sposób.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.