Blacha perforowana w towarzystwie szklanej fasady

Dach przeciwsłoneczny z włoskim latem w tle

Co zrobić, gdy z nieba nieubłaganie leje się żar? Trzeba wtedy pomyśleć o skutecznej ochronie. W miarę możliwości w atrakcyjnej formie: blacha perforowana firmy MEVACO z serii Creativ Line jest w tym przypadku najlepszym wyborem. Poza tym idealnie pasuje do szklanych fasad. Dach przeciwsłoneczny wygląda delikatnie, ale skutecznie zatrzymuje promienie słońca.

Gra światła dzięki zastosowaniu blachy perforowanej

Nawet w naszym chłodnym klimacie świetnie rozumiemy, że każdemu właścicielowi domu w regionie Veneto potrzebny jest dach przeciwsłoneczny. Architekt Mario Piaser od razu wiedział, jaki produkt najlepiej się do tego nadaje. Połączył on blachę perforowaną o długości 5 m ze szklaną fasadą. W ten sposób powstał ażurowy dach, który filtruje promienie słoneczne. W zależności od pory dnia wewnątrz pomieszczenia powstają różne przepiękne światłocienie. Jest jeszcze jedna zaleta: zimą dach i szklana fasadą gromadzą ciepło.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.