Urbanistyka z wykorzystaniem siatki cięto-ciągnionej

Industrialne wzornictwo na balkonie i w ogrodzie

Stworzyć coś niezwykłego z czegoś wyjątkowego. To jest marzenie każdego architekta. Siatka cięto-ciągniona MEVACO nadaje projektom dyskretnie industrialny urok. Na przykład jako balustrada balkonowa lub brama do ogrodu. Udane połączenie transparentności i funkcji przesłony.

Światło, powietrze i miłość - słoneczna promenada

Słoneczna esplanada w Norymberdze to sztandarowy projekt nowoczesnej architektury. G. P. Wirth zmienił zabytkową budowlę o przemysłowym charakterze w nowoczesne apartamentowce. W celu uzyskania niepowtarzalnego industrialnego uroku na balustrady balkonowe i furtki ogrodowe zastosował siatkę cięto-ciągnioną. Transparentny materiał nie tylko wyśmienicie komponuje się z budynkiem, ale zapewnia również intymność oraz przepuszcza światło i powietrze. Właśnie ten obiekt daje Norymberdze duże szanse w międzynarodowym konkursie urbanistycznym.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.