Żadnych niepożądanych intruzów

Osłona słoneczna i zabezpieczenie przed włamaniem z blachą perforowaną w roli głównej

Nikt nie ma ochoty na wizytę włamywacza. Ani też w upalne dni na słońce w domu. Blacha perforowana MEVACO jest skuteczną ochroną w obu przypadkach, będąc jednocześnie bardzo innowacyjnym rozwiązaniem. Filigranowy design z serii Creativ Line Elipsa jest zdumiewająco wytrzymały. Poza tym gwarantuje fascynującą grę światła wewnątrz pomieszczenia.

Witamy w świecie światłocieni!

Dla włoskiej firmy TWILS produkującej łóżka architekt Mario Piaser wykreował innowacyjną siedzibę, w której dominuje sztuka relaksu. Dzień i noc miały stanowić motto projektu, a blacha perforowana umożliwić jego realizację. Posłużyła ona nie tylko za osłony słoneczne i zabezpieczenie przed włamaniem, ale również jest pięknym elementem dekoracyjnym. Materiał ten jest mocny i stabilny, a jednocześnie filigranowy. Gdy tylko zaświeci słońce, wewnątrz pomieszczenia powstają przepiękne światłocienie. Noc. Dzień.

Drukuj widok

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.