Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

Indywidualne wzornictwo z nietypowymi układami otworów w blachach perforowanych MEVACO

Jeśli chodzi o uzyskanie wyjątkowych i oryginalnych akcentów, doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie indywidualnie konfigurowanych blach perforowanych MEVACO. Zamiast wybierać zwykły układ otworów, każdy wzór można spersonalizować w Product Designerze MEVACO. Jeszcze bardziej indywidualny charakter można nadać projektowi dzięki PerfAkcji MEVACO, technologii umożliwiającej wykorzystanie blachy perforowanej do prezentacji wybranego zdjęcia.

Projektowanie indywidualnych wzorów perforacji w Product Designerze MEVACO

W Product Designerze MEVACO można nie tylko umieścić na arkuszu kilka pól perforacji, ale również usunąć pojedyncze otwory lub całe rzędy otworów. Dzięki temu powstaje indywidualny wzór perforacji. Dostosowany precyzyjnie do Twoich oczekiwań.

W La Garenne-Colombes dom Guillaume'a Campeta stał się oryginalną wizytówką właściciela dzięki zastosowaniu indywidualnie dobranych oczek Blox i Rain Blox firmy MEVACO. Budynek ma zdecydowanie wyjątkowy charakter.

Większy wybór dzięki dodatkowym ornamentom i wzorom perforacji

Oprócz typowych wzorów perforacji okrągłych lub kwadratowych, jak również znanych już perforacji CreativLine, w Product Designerze MEVACO znajdziesz również ornamenty umożliwiające tworzenie dowolnych konfiguracji.

Do Product Designera MEVACO

Blacha perforowana w formie zdjęcia – jedyna w swoim rodzaju technologia z wykorzystaniem blachy perforowanej nosi nazwę PerfAkcja

Dzięki PerfAkcji firmy MEVACO rzeczywiste obrazy można przenieść na blachę, a tym samym uzyskać jeszcze więcej możliwości kreatywnego projektowania powierzchni. Nieważne, czy chodzi o zdjęcia, czy o logotypy – właściwie nie ma tu żadnych ograniczeń. Poprzez rozmieszczenie w regularnych odstępach otworów o różnej wielkości uzyskiwane są cienie, kontrasty i głębia przestrzenna.

Obrazy odwzorowane na blasze – na to należy zwrócić uwagę

  • Projekty oparte na technologii PerfAkcja wykonywane są za pomocą stempli okrągłych i kwadratowych
  • Średnica oczek waha się od 2 mm do 15 mm w zależności od oryginalnego obrazu
  • Minimalny mostek (odległość między dwoma otworami) jest co najmniej półtora razy większy od grubości materiału (w przypadku stali nierdzewnej chodzi o podwójną grubość materiału)
  • Projekt w technologii PerfAkcja wykonywany jest z obramowującym, nieperforowanym marginesem o szerokości co najmniej 5 mm
  • Minimalny format: 125 x 300 mm
  • Maksymalny format: 1405 x 2980 mm
Zapytaj o PerfAkcję

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.