SR_IV-ME-8-Kirchner_h2
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

„Pracuję bez stresu, gdy mogę zaufać dostawcy.“

w wywiadzie na temat prostych rozwiązań

Jonathan Kirchner nigdy nie sądził, że może zostać specjalistą w dziedzinie konstrukcji metalowych. Teraz jest tym zachwycony. Podoba mu się, że każdy dzień wymaga od niego pełnego zaangażowania, zarówno w sensie umysłowym, jak i fizycznym. Aby mógł całkowicie poświęcić się swojej pracy, docenia dostawców, z którymi współpraca przebiega harmonijnie i bezproblemowo.

Panie Kirchner, co szczególnie docenia Pan w MEVACO?

Zamawiamy nasze blachy wyłącznie u tego dostawcy. Mimo to mam oczywiście do czynienia również z innymi producentami. W MEVACO podoba mi się kombinacja wszystkich możliwości.

Mógłby Pan wyjaśnić, co konkretnie ma Pan na myśli?

Tak. MEVACO dysponuje na przykład bardzo nowoczesnym sklepem internetowym. Na stronie internetowej można znaleźć naprawdę wszystko – od filmu instruktażowego przez obróbkę siatek cięto-ciągnionych po konkretne przykłady zastosowania. Również pracownicy przyjmujący telefony są bardzo uprzejmi. Byli dla mnie mili nawet w czasach, kiedy dopiero uczyłem się zawodu i nie zawsze potrafiłem dokładnie wytłumaczyć, o co mi chodzi. Ale tak szczerze: bardzo smakują mi żelki, które są dołączane do każdej dostawy. (śmieje się) Dlatego zawsze staram się osobiście odbierać zamówienie.

Jakie korzyści wynikające ze współpracy z MEVACO dostrzega Pan na co dzień?

Moja codzienna praca bywa czasami, jakby to powiedzieć, nieco surowa. Każdy, kto chociaż raz montował na zewnątrz balustradę przy ujemnej temperaturze, doskonale rozumie, o czym mówię. Dlatego niezwykle cenię sobie sytuację, gdy nie muszę stale martwić o wszystko dookoła. Czyli składam zamówienie i wiem, że zamówiony towar dotrze na czas. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Pracuję bez stresu, gdy mogę zaufać dostawcy. Właśnie tak wygląda współpraca z MEVACO.

Czy krótkie terminy realizacji zamówienia przynoszą wymierne korzyści?

Tak. Każdy przecież wie: w Mevaco arkusz z magazynu trafia na ciężarówkę z reguły w dniu zamówienia. Lub najpóźniej następnego dnia, w zależności od tego, o której godzinie złożyłem zamówienie. Jeśli mam być zupełnie szczery, liczymy się z tym. Zamawiamy na ostatnią chwilę, ponieważ wiemy, że dostawca jest rzetelny i można na nim polegać.

Co w sensie zawodowym jest dla Pana powodem do dumy?

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.