Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

Wszystkie informacje o produktach MEVACO

Blachy i siatki to nasza specjalność. Dlatego jesteśmy doskonałym partnerem w dziedzinie projektowania obszarów wewnętrznych i zewnętrznych. W naszym obszarze kompetencji gromadzimy rozległe know-how związane z blachami perforowanymi, siatkami cięto-ciągnionymi i siatkami zgrzewanymi.

Blachy perforowane, siatki plecione, siatki zgrzewane i siatki cięto-ciągnione to nasza pasja. W produkcję produktów na zamówienie wkładamy całe serce. Każdego dnia. W międzyczasie zdobyliśmy duże doświadczenie. Chcemy podzielić się naszą wiedzą z naszymi klientami. Tutaj dostępne są przydatne informacje na temat naszych produktów, oferowanych materiałów lub możliwości indywidualnej aranżacji produktów za pomocą narzędzi takich jak Configurator MEVACO lub Product Designer MEVACO. Ale także na temat różnych metod dalszej obróbki, do których należy np. malowanie proszkowe.

Blachy i siatki do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych

Nie ma znaczenia, czy chcesz używać naszych produktów w pomieszczeniach czy na zewnątrz: Dzięki naszym blachom perforowanym, siatkom cięto-ciągnionym i siatkom zgrzewanym wyznaczasz nowe standardy funkcjonalności i estetyki. Wystarczy wybrać z naszej oferty siatkę cięto-ciągnioną, blachę perforowaną, siatkę plecioną lub siatkę zgrzewaną.

Do produktów

Odpowiedni metal do każdego zastosowania

Nasze produkty są w stanie sprostać różnorodnym wyzwaniom. Nie ma znaczenia, czy chodzi o niezwykle wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne materiał do zastosowań zewnętrznych, taki jak stal malowana proszkowo lub stal ocynkowana, czy też o wysokiej jakości materiał, z którego powstają atrakcyjne pod względem wizualnym blachy i siatki, taki jak stal nierdzewna. Oferujemy bardzo szeroki wybór różnych materiałów. Dlatego zawsze znajdziesz odpowiedni materiał do realizacji swojego projektu.

Do przeglądu materiałów

Unikalna aranżacja produktu dzięki MEVACO

Nasz asortyment obejmuje nie tylko produkty standardowe. Aby Twój projekt był postrzegany przez klientów w kategorii wyjątkowej atrakcji, oferujemy różnorodne możliwości aranżacji produktu: od indywidualnej konfiguracji, poprzez dostosowane do indywidualnych potrzeb wzornictwo na zamówienie, po zdjęcia, które są przenoszone na blachę perforowaną. Pozwól się zainspirować.

Configurator MEVACO

Configurator MEVACO sprawia, że indywidualna konfiguracja produktów okazuje się bardzo prosta. Instrukcja krok po kroku, intuicyjna edycja i możliwość łatwego dopasowania parametrów gwarantują uzyskanie spersonalizowanego produktu na zamówienie. Fascynujące + proste!

Dowiedz się więcej

Product Designer MEVACO

Dzięki narzędziu Product Designer MEVACO zaprojektujesz w kilku krokach indywidualną blachę perforowaną w wybranym formacie. Szybko i bezproblemowo: Jako własny projekt lub w oparciu o szablon.

Dowiedz się więcej

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.