Skonfiguruj produkt na zamówienie
Przetestuj Configurator już teraz
Dowiedz się więcej

KONTAKT

MEVACO APP

Dzięki aplikacji MEVACO masz zawsze pod ręką wszystkie ważne informacje - sortowanie wszystkich artykułów, numerów artykułów i próbek produktów MEVACO

MEVACO Originals

- 700 g zamiast 56 kg – ciężkie próbki mogą zostać w domu, ich prezentacji można teraz dokonać na iPadzie. - Zawsze masz dostęp do wszystkich 186 zdjęć produktów MEVACO w oryginalnej wielkości: blach perforowanych, siatek cięto-ciągnionych, siatek zgrzewanych i siatek plecionych. - Funkcja szybkiego wyszukiwania pozwoli Ci w ciągu kilku sekund znaleźć każdy żądany produkt – żmudne szukanie i kartkowanie należą do przeszłości. - Swoim Klientom bardzo szybko zaprezentujesz produkty MEVACO. Również porównywanie artykułów odbywa się w rekordowym tempie.

Katalog MEVACO

- Ta sama zawartość przy ciężarze tylko 700 g – w katalogu App zawarte są wszystkie informacje z katalogu w wersji drukowanej, a mimo to nie obciąża on dodatkowo bagażu. - Szybciej do żądanej informacji – dzięki podlinkowaniu odpowiednich stron natychmiast znajdziesz, czego szukasz. - Na życzenie zostaniesz bezpośrednio przekierowany do Shop-Online i możesz od razu złożyć zamówienie. - Podczas rozmowy z Klientem masz pod ręką odpowiedzi na wszystkie pytania – to wielki plus dla Twojego doradztwa!

Impresje

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.