Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

  • Christina Mayer
  • Vordere Karlstraße 12, 73033 Göppingen
  • +49 (0)7161 5020-453
  • MEVACOPresseservice@mevaco.com
  • Odpowiedzi udzielamy tylko w języku niemieckim lub angielskim.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

31.01.2014

Po prostu pełna swoboda – realizacja nawet najbardziej wyszukanych życzeń Klientów!

MEVACO wprowadza nowy sposób komunikacji z Klientem pod mottem PROSTA MISJA.PROSTA MISJA to szczegółowo opracowany program, który firmom branży metalowej ukazuje korzyści płynące ze współpracy z MEVACO. Różne usługi, które MEVACO wprowadza w życie, ułatwiają pracę Klientom. Z MEVACO wszystko staje się proste: np. otrzymanie produktu wg własnego projektu. Kreatywność nie jest niczym ograniczona.

Coraz więcej Klientów stawia na indywidualne wykonanie mebli, balustrad, bram grodowych, osłon czy wyjątkowych elewacji. Wyszukane życzenia mogą czasem stanowić nie lada wyzwanie, ale sprawiają też wiele radości, jeśli ich realizacja przynosi wymarzony sukces. Dlatego MEVACO wspiera firmy branży metalowej przy realizacji indywidualnych zamówień, wykonując je dokładnie według wskazówek Klienta. Kreatywność w osiągnięciu wymarzonego celu nie jest niczym ograniczona. W MEVACO można w prosty sposób zamówić blachy perforowane, siatki cięto-ciągnione, siatki plecione lub siatki zgrzewane o indywidualnie dobranych oczkach, formatach, docięciach oraz z wybranych materiałów - i to już od jednej sztuki z wysyłką w ciągu 4 dni. Dlatego na nowej stronie internetowej MEVACO zostały uproszczone funkcje wyboru, konfiguracji, składania zamówień i uzyskiwania informacji o cenie końcowej produktu na zlecenie. Tam znajduje się również wiele przykładów zastosowania, które dostarczają inspiracji i nowych pomysłów.

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.