Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

  • Christina Mayer
  • Vordere Karlstraße 12, 73033 Göppingen
  • +49 (0)7161 5020-453
  • MEVACOPresseservice@mevaco.com
  • Odpowiedzi udzielamy tylko w języku niemieckim lub angielskim.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

31.01.2015

Blacha perforowana uprzyjemnia loty

W ubiegłym roku na lotnisku Mediolan Malpensa, drugim co do wielkości lotnisku we Włoszech, odprawiono 20 milionów pasażerów. Od niedawna mogą oni korzystać z bardzo atrakcyjnego serwisu: firma ParkinGO oferuje szeroki zakres usług, które pasażerom przed odlotem i po przylocie oszczędzają stresu, zapewniając więcej wygód. Pasażer zostawia samochód na parkingu ParkinGO, a autobus wahadłowy zawozi go bezpośrednio na terminal. Poza tym może on korzystać z licznych usług serwisu, np. szybkiej odprawy. O rozpoznawalny wizerunek usługodawcy zatroszczyło się biuro architektoniczne Studio APE z Rivoli koło Turynu. Blachy perforowane firmy MEVACO odgrywają przy tym ogromna rolę: „Aluminiowa blacha perforowana Rv 15-21 towarzyszy klientowi od wjazdu do garażu do przystanku autobusowego“, wyjaśniają Gianluca Alessio i Francesco Zannier, szefowie biura Studio APE. „Zaletą blach perforowanych MEVACO jest to, ze można ich używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wychodząc od funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń zamontowaliśmy arkusze albo na tle białych ścian, albo na tle szkła. Dzięki temu powstają wciąż nowe, interesujące wrażenia optyczne, przy równoczesnym zachowaniu wizerunku ParkinGO.“ Obecnie ParkinGo obsługuje dziewięć lotnisk we Włoszech, w pięciu przypadkach aluminiowe blachy perforowane Rv 15-21 firmy MEVACO zapewniają jednorodny wizerunek usługodawcy. Na przyszły rok ParkinGo zapowiedział kolejne ekspansje. I tam również mają być zastosowane blachy perforowane MEVACO.

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.