Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

  • Christina Mayer
  • Vordere Karlstraße 12, 73033 Göppingen
  • +49 (0)7161 5020-453
  • MEVACOPresseservice@mevaco.com
  • Odpowiedzi udzielamy tylko w języku niemieckim lub angielskim.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

28.02.2014

Po prostu kompleksowe ujęcie – bez ukrytych kosztów!

MEVACO wprowadza nowy sposób komunikacji z Klientem pod mottem PROSTA MISJA.PROSTA MISJA to szczegółowo opracowany program, który firmom branży metalowej ukazuje korzyści płynące ze współpracy z MEVACO. Różne usługi, które MEVACOwprowadza w życie, ułatwiają pracę Klientom. Trzeci punkt „PO PROSTU KOMPLEKSOWEUJĘCIE“ 8-punktowego programu ułatwień dotyczy gwarancji stabilnej ceny.

MEVACO już od dawna zajmuje się możliwościami uproszczenia pracy swoich Klientów.
W ramach PROSTEJ MISJI firma stworzyła 8-punktowy program ułatwień. Tutaj zestawione są najważniejsze informacje na temat ułatwień dla klientów w MEVACO. Na przykład oferowana w MEVACO cena bez dodatkowych ukrytych kosztów upraszcza codzienną pracę firmom branży metalowej, które otrzymują zawsze ostateczną cenę za zamówiony towar. Nie ma znaczenia, czy Klient znajdzie produkt w Online-Shop na www.mevaco.pl, czy skieruje zapytanie przez telefon. My zawsze podajemy jedną cenę – cenę końcową.
Właściciel firmy metalowej oszczędza dużo czasu, ale przede wszystkim otrzymuje gwarancję stabilnej ceny. Sporządzenie oferty nie należy zwykle do łatwych zadań! Dzięki naszemu serwisowi ułatwiamy firmom sporządzenie własnej kalkulacji. Klient MEVACO może szybko reagować na zapytania swoich Klientów i sporządzać wiążące oferty. Może także oferować im profesjonalny serwis i wykazać się kompetencją. Również wówczas, gdy konieczne jest sporządzenie pilnej oferty poza standardowymi godzinami pracy, ponieważ w Online-Shop MEVACO można przez 24 godziny na dobę sprawdzić ceny progresywne każdego produktu, zależne od ilości zamawianego towaru.

W MEVACO można w prosty sposób zamawiać wszystkie artykuły z indywidualnie dobranymi oczkami, formatami, marginesami oraz z wybranych materiałów – i to już od jednej sztuki z wysyłką w ciągu 4 dni. Dlatego na nowej stronie internetowej MEVACO zostały uproszczone funkcje wyboru, konfiguracji, składania zamówień i uzyskiwania informacji o cenie końcowej produktu na zlecenie. Tam znajduje się również wiele przykładów zastosowania, które dostarczają inspiracji i nowych pomysłów.

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.