Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

  • Christina Mayer
  • Vordere Karlstraße 12, 73033 Göppingen
  • +49 (0)7161 5020-453
  • MEVACOPresseservice@mevaco.com
  • Odpowiedzi udzielamy tylko w języku niemieckim lub angielskim.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

31.08.2014

PO PROSTU PERFEKCJA – Oryginalne próbki MEVACO dla optymalnego doradztwa

Człowiek posiada pięć zmysłów, które umożliwiają mu przyswajanie informacji. Wzrok, słuch, dotyk, węch i smak. Natłok informacji przekazywanych w ostatnich latach za pośrednictwem różnego rodzaju mediów zmuszał zmysł wzroku i słuchu do pracy na pełnych obrotach. Możliwości kanałów akustycznych i optycznych zostały w dużej mierze wyczerpane. Każdy,kto chce dzisiaj oferować usługi doradcze na najwyższym poziomie, musi świadomie angażować w proces komunikacyjny więcej zmysłów.

Wdrażając w życie motto „PO PROSTU PERFEKCJA“ z 8-punktowego programu ułatwień, MEVACO pragnie usprawnić codzienną pracę swoich klientów, oferując im rozbudowany, profesjonalny serwis. Usługi serwisowe obejmują również szybką i bezpłatną dostawę oryginalnych próbek produktów. Intencją firmy MEVACO jest przekazywanie informacji w możliwie najbardziej atrakcyjnej formie oraz zdopingowanie Klientów do korzystania z oferty bezpłatnych dostaw próbek. Dzięki temu również firmy branży metalowej mogą jeszcze lepiej doradzać swoim klientom, prezentując im oryginalne próbki blach perforowanych i siatek cięto-ciągnionych.

Optyka oraz indywidualna prezentacja wizualna asortymentu blach perforowanych i siatek cięto-ciągnionych w nowym katalogu MEVACO lub na stronie internetowej pozwala na uzyskanie precyzyjnych informacji na temat wyglądu i właściwości poszczególnych produktów. Jednak ze wszystkich pięciu zmysłów dotyk jest w tym przypadku najbardziej wiarygodny. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że oryginalna próbka jest dużo bardziej przekonująca. Doznania oparte na percepcji haptycznej oraz walorach optycznych oryginalnych próbek siatek cięto-ciągnionych i blach perforowanych firmy MEVACO są najlepszym kryterium oceny danego produktu. Nawet krytycznie nastawieni Klienci dają się stosunkowo łatwo przekonać, gdy mają możliwość dotknięcia i obejrzenia siatki cięto-ciągnionej lub blachy perforowanej. Kto chce optymalnie doradzać swoim Klientom, powinien wykorzystać tę szansę i jak najszybciej zamówić bezpłatnie oryginalne próbki produktów MEVACO.

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.