Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

  • Christina Mayer
  • Vordere Karlstraße 12, 73033 Göppingen
  • +49 (0)7161 5020-453
  • MEVACOPresseservice@mevaco.com
  • Odpowiedzi udzielamy tylko w języku niemieckim lub angielskim.
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

30.09.2015

Przewiewny magazyn sprzętu sportowego na tle malowniczych Alp

Miejscowość Imst w austriackim Tyrolu jest znana jako „miasto studni“ ze względu na imponującą ilość historycznych studni z wodą pitną. Kto skieruje wzrok wyżej, stanie w obliczu majestatu szczytu Mittekopf (wysokość 2700 m). W latach 2010-2012 w mieście przebudowana została szkoła Neue Mittelschule, która oferuje klasy o profilu sportowym, w tym zajęcia w zakresie wspinaczki, narciarstwa, saneczkarstwa i kolarstwa górskiego. Dlatego potrzebny był magazyn sprzętu sportowego, który będzie przepuszczał powietrze, co sprzyja wysychaniu wilgotnych sprzętów i wyposażenia. „Właściwie chodziło o dwie praktyczne zalety siatek cięto-ciągnionych“, opowiada Dieter Lugsteiner, specjalista w dziedzinie konstrukcji metalowych, któremu powierzono realizację projektu. „Z jednej strony o funkcję przesłony, z drugiej o przepuszczalność powietrza. Dlatego obejrzałem próbki produktów MEVACO i dokonałem wyboru: wszystkie wymagania spełniała siatka cięto-ciągniona o oczkach rombowych 62x25,5x9,1, z aluminium o grubości 2,00  mm, malowanego proszkowo na odcień antracytu. Od samego początku nalegałem na powłokę z tworzywa sztucznego, aby wyeliminować wszelkie niebezpieczeństwa związane ze ostrymi krawędziami. Dzięki szerokim mostkom materiał był także łatwy do przykręcenia.“ Dieter Lugsteiner, który prowadzi firmę rodzinną w 3. pokoleniu, często wykorzystuje siatkę cięto-ciągnioną: „Niedawno przebudowaliśmyśmietnik przy szkole. Oczywiście również w tym przypadku zależało nam na przepuszczalności powietrza i siatka cięto-ciągniona znowu okazała się dobrym wyborem.“ Nawet jeżeli niektórzy uczniowie z zacięciem sportowym rzeczywiście adaptują konstrukcje Dietera Lugsteinera na obiekt do ćwiczeń: siatka cięto-ciągniona firmy MEVACO jest przygotowana na wszystko.

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.