Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

MEVACO DLA OSÓB PRYWATNYCH

Również jako osoby prywatne możecie Państwo zastosować w swoim domu nasze produkty. Wprawdzie nie ma możliwości zakupu w MEVACO przez osoby prywatne, najlepiej jednak proszę się zdać na zakład obróbki metalu w Państwa okolicy. Ślusarz nie tylko doradzi Państwu jak dobrać siatkę cięto-ciągnioną, blachę perforowaną lub siatkę z drutu do Państwa projektu, ale również pomoże w montażu. Czy to będą meble, balustrada, brama ogrodowa, przesłona czy też nadzwyczajna elewacja – przedstawione różne przykłady zastosowania pokazują, w jaki sposób, stosując produkty MEVACO, możesz urzeczywistnić swoje plany i nadać obiektom niepowtarzalny charakter. Będziemy wdzięczni, jeśli prześlesz nam zdjęcie gotowego obiektu. Może już niedługo Twój pomysł stanie się źródłem fascynacji w naszym SHOWROOM.

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.