Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

Blachy i siatki – wielofunkcyjne elementy wzornictwa

Do aranżacji wnętrz i przestrzeni na zewnątrz

Metal jest materiałem o wszechstronnych możliwościach zastosowania w nowych konstrukcjach i pracach związanych z renowacją. Siatki cięto-ciągnione, blachy perforowane, siatki plecione i siatki zgrzewane są bardzo efektowne i skutecznie przyciągają wzrok. Sprawdzają się zarówno we wnętrzach, jak i w warunkach zewnętrznych: Jako elementy dekoracyjne, osłony fasad, przesłony, balustrady i znacznie więcej.

Zestawienie produktów, akcesoriów i materiałów MEVACO

Odkryj trzeci wymiar – dzięki siatkom cięto-ciągnionym.

Siatki cięto-ciągnione urzekają trójwymiarową optyką. Ponacinane w równych odstępach, rozciągnięte blachy mają naprawdę wszechstronne zastosowanie. Na przykład jako balustrady schodowe lub elewacje.

Stwórz niepowtarzalny wzór – wykorzystując blachę perforowaną..

Arkusze blach o jednorodnej perforacji w regularnych odstępach oferują wprost nieograniczone możliwości. Są równie dekoracyjne, co funkcjonalne. Na przykład jako osłony fasad lub balustrady balkonowe.

Stwórz bezpieczną przestrzeń – dzięki zastosowaniu siatki plecionej.

Plecione druty metalowe nie zasłaniają widoku i chronią przed wizytami intruzów. Siatki plecione są stabilne i niezawodne. Na przykład jako ogrodzenie.

Zadbaj o wystarczającą ilość powietrza i światła – dzięki zastosowaniu siatki zgrzewanej.

Wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością przy znacznej przepuszczalności powietrza i światła. Siatki zgrzewane sprawdzają się przede wszystkim jako element ochronny. Na przykład w budowie maszyn.

Zamów wszystko u jednego dostawcy – dopasowane akcesoria.

Profile wykończeniowe, uchwyty mocujące do profili, łączniki do profili, zaślepki lub uchwyty mocujące do arkuszy. MEVACO oferuje odpowiednie akcesoria do każdego zastosowania.

Wybierz odpowiedni materiał.

Jakie właściwości są szczególnie istotne w przypadku Twojego projektu? W zależności od wymagań wskazane jest zastosowanie określonych materiałów.

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.