Skonfiguruj produkt na zamówienie
Przetestuj Configurator już teraz
Dowiedz się więcej

KONTAKT

Johann Sigmund
„CHCIAŁBYM POZNAĆ LUDZI, KTÓRZY SIEDZĄ PO DRUGIEJ STRONIE TELEFONU.“

Specjalista w dziedzinie konstrukcji metalowych, Johann Sigmund, w rozmowie o „panelu dyskusyjnym“ MEVACO:

Chcemy być dokładnie zorientowani

Jak wygląda Twoja codzienna praca? Z jakimi wyzwaniami musisz się mierzyć? Czy możemy Cię jeszcze bardziej wspierać? Wspólnie z naszym zespołem fotografów jeździliśmy po kraju i odwiedzaliśmy specjalistów w dziedzinie konstrukcji metalowych w ich warsztatach i biurach. Rezultatem tych spotkań są niezwykle migawki z codziennego życia, pasjonujące opowieści o fascynacji i dumie, jak również niezliczona ilość niepowtarzalnych zdjęć.

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.