Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

PROSTA MISJA 3.0: WIĘCEJ NIŻ STANDARD

Więcej możliwości = więcej produktów. Osiągnęliśmy nasz cel. Dzięki naszym narzędziom do tworzenia indywidualnych produktów, jak Configurator MEVACO i Product Designer MEVACO, możesz nadać produktom tak indywidualny charakter, jak tylko Ty i Twoi Klienci sobie tego życzą.

Nasza obietnica

Stwarzamy nowe możliwości, aby dla Ciebie wszystko pozostało fascynująco proste. Możesz jak zwykle zamawiać online artykuły standardowe, wykonane na zlecenie formaty i kształty, a nawet całe komplety. Jak zawsze nieskomplikowanie i z krótkim terminem dostawy. Razem poszerzamy horyzonty. Poznaj i wypróbuj nasze narzędzia do tworzenia indywidualnych produktów.

Przetestuj już teraz nasze narzędzia online do personalizacji produktów o niestandardowych wymiarach

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.