Blacha perforowana o dowolnych parametrach? Wszystko jest możliwe.
Odkryj Product Designer MEVACO
TAK ŁATWO, JAK NIGDY DOTĄD:
Konfiguruj indywidualne kasety z blachy perforowanej i zamawiaj bezpośrednio online.
Wypróbuj Product Designer
Dowiedz się więcej

KONTAKT

Asortyment MEVACO

Nasz bogaty asortyment obejmuje produkty standardowe i indywidualne. W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie produkty z poprzedniego katalogu MEVACO i wiele innych. Możesz wybrać produkt z istniejącej oferty bądź zaprojektować lub skonfigurować swoje produkty samodzielnie, korzystając z Configuratora lub Product Designera MEVACO. W MEVACO zawsze znajdziesz odpowiedni produkt.

Sklep MEVACO

Poznaj naszą szeroką gamę produktów i materiałów online.

Przejdź do sklepu MEVACO

Asortyment podstawowy

W tym PDF* możesz sprawdzić wszystkie numery artykułów.

Pobierz PDF

Configurator MEVACO

Łatwe konfigurowanie indywidualnych produktów i zestawów z siatki cięto-ciągnionej i plecionej oraz blachy perforowanej.

Przetestuj Configurator już teraz Czym jest Configurator?

Product Designer MEVACO

Naszkicuj własną blachę perforowaną z indywidualnymi kształtami i wieloma polami perforacji

Czym jest Product Designer?

Asortyment MEVACO: więcej niż standard

U nas znajdziesz odpowiedni produkt: szeroki asortyment MEVACO zastępuje dotychczasowy katalog MEVACO i jest w pełni prezentowany w naszym sklepie. Jak zawsze oferujemy zarówno standardowe produkty, jak i rozwiązania dla Twoich indywidualnych projektów. Wszystkie produkty można szybko i łatwo znaleźć i zamówić w sklepie internetowym. Dzięki narzędziom do tworzenia indywidualnych produktów: Product Designer MEVACO i Configurator MEVACO, projektowanie jest jeszcze łatwiejsze i bardziej zindywidualizowane. Configurator MEVACO umożliwia łatwe konfigurowanie produktów. Product Designer MEVACO pozwala na tworzenie indywidualnej blachy perforowanej na ekranie.

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.