Stal, która emanuje przyjemnym ciepłem

Blacha perforowana jako kreatywny element przyciągający wzrok

Zaaranżowanie ciepłego przyjęcia jest zaskakująco łatwe. Na przykład dzięki obudowaniu grzejników blachą perforowaną MEVACO. Kształty dostępne w serii Creativ Line potrafią przyciągnąć wzrok. Przesłona, która robi naprawdę duże wrażenie. Niezależnie od tego, czy chodzi o przestrzeń prywatną czy o pomieszczenia ogólnodostępne.

Lilie z blachy perforowanej magnesem przyciągającym pacjentów

Fizjoterapeuta Katharina Trübswasser z austriackiego miasta róż Tulln życzyła sobie, aby w jej gabinecie stał nadzwyczajny kontuar. Marzyła o obudowie we wzory w lilie. W związku z tym nastawiła się na wielogodzinne poszukiwanie w internecie. Jednak wbrew jej przypuszczeniom już w kilka sekund znalazła się na stronie głównej MEVACO: „Tutaj znalazłam dokładnie taką blachę, jakiej szukałam, a do tego o odpowiednich wymiarach.“ Katharina Trübswasser jest przeszczęśliwa. Jej marzenie przybrało realne kształty i przyciąga do gabinetu nawet osoby, które nie są jej pacjentami.

Drukuj widok

Nasza witryna nie jest zoptymalizowana pod kątem przeglądarki Internet Explorer. W celu poprawnego wyświetlania treści zalecamy przeglądanie naszych stron w Google Chrome.

Przejdź do pobierania Zamknij //

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.