POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Stal, która emanuje przyjemnym ciepłem

Blacha perforowana jako kreatywny element przyciągający wzrok

Zaaranżowanie ciepłego przyjęcia jest zaskakująco łatwe. Na przykład dzięki obudowaniu grzejników blachą perforowaną MEVACO. Kształty dostępne w serii Creativ Line potrafią przyciągnąć wzrok. Przesłona, która robi naprawdę duże wrażenie. Niezależnie od tego, czy chodzi o przestrzeń prywatną czy o pomieszczenia ogólnodostępne.

Lilie z blachy perforowanej magnesem przyciągającym pacjentów

Fizjoterapeuta Katharina Trübswasser z austriackiego miasta róż Tulln życzyła sobie, aby w jej gabinecie stał nadzwyczajny kontuar. Marzyła o obudowie we wzory w lilie. W związku z tym nastawiła się na wielogodzinne poszukiwanie w Internecie. Jednak wbrew jej przypuszczeniom już w kilka sekund znalazła się na stronie głównej MEVACO: „Tutaj znalazłam dokładnie taką blachę, jakiej szukałam, a do tego o odpowiednich wymiarach.“ Katharina Trübswasser jest przeszczęśliwa. Jej marzenie przybrało realne kształty i przyciąga do gabinetu nawet osoby, które nie są jej pacjentami.

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.