POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Ofensywa designu na posterunku włoskiej policji

Blacha perforowana jako dekoracyjna osłona

Bezpieczeństwo jest zdecydowanie najważniejsze. Jego zapewnienie nie powinno jednak odbywać się kosztem wrażeń optycznych. Na szczęście lakierowana blacha perforowana firmy MEVACO jest w stanie spełnić oba kryteria. Zostało to nawet „potwierdzone przez policję" - posterunek włoskiej policji zdecydował sie na taką formę zabezpieczenia okien i drzwi.

Bezpieczeństwo w efektownej odsłonie

Posterunek Policji w Oderzo we Włoszech musiał spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki firmie MEVACO architektowi Mario Piaserowi udało się sprostać temu zadaniu. Aby nikt nie mógł włamać się, a nawet strzelić do środka, wszystkie okna i drzwi zasłonił malowaną blachą perforowaną. Skuteczność zabezpieczenia przez blachę została przetestowana. Również kolor dobranej farby „Marron Monteado“ idealnie pasuje do historycznej budowli. Bezpieczeństwo i design nie muszą się wykluczać, a blacha perforowana jest na to dowodem.

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.