SR_INS-Detail-herstellen_h1
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

MEVACO Insights - satysfakcja i sukces

Wykonawcami najpiękniejszych projektów z blachy perforowanej blachy, siatki cięto-ciągnionej i siatki zgrzewanej są nasi klienci. A jednak wszyscy w MEVACO mają również własne pomysły na kreatywne zastosowania.

SR_INS-Detail-herstellen_Text-Name-1-Zitat

Cóż, mamy do dyspozycji coś, co nie jest jeszcze zbyt dobrze znane, ponieważ na tym etapie jest to raczej dość niszowy produkt. Mam tu na myśli blachę perforowaną ze zdjęciem naniesionym w technologii „PerfAction“. Prywatnie już dwukrotnie wybrałem właśnie takie rozwiązanie, a gotowe projekty wykorzystałem jako prezenty.

Do kanału YouTube

REJESTRACJA PRENUMERATY NEWSLETTERA

Będziesz regularnie otrzymywał nowe informacje o produktach i serwisie MEVACO oraz interesujących przykładach zastosowania

  • Bądź na bieżąco
  • Odkryj na nowo fascynujące przykłady zastosowania
  • Dowiedz się w pierwszej kolejności o wspaniałych promocjach

Tak, chcę subskrybować newsletter MEVACO i mam ukończone 16 lat. Otrzymam bezpłatnie wszystkie newslettery MEVACO, zawierające ogólne informacje, artykuły specjalistyczne oraz powiadomienia o imprezach, a także informacje o nowych produktach i usługach MEVACO. W każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji, korzystając z odpowiedniego linku w newsletterze.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym.